Tiskárny

Prodáváme kancelářskou techniku od nejmenších tiskáren po velké profesionální kopírovací stroje. Nedílnou součástí je samozřejmě kompletní portfolio spotřebního materiálu.

Spolupracujeme téměř se všemi známými světovými značkami jako BROTHER, HP, CANON, EPSON, apod.. Všechny tyto značky jsou zárukou největší kvality.

A přesto je jedna, kterou při svých doporučeních upřednostníme. Díky dlouholetým zkušenostem, spolehlivosti a především obrovské kvalitě, jsou to výrobky značky BROTHER.

BROTHER

Naše společnost je autorizovaným obchodním i servisním partnerem této značky. BROTHER je Japonská značka s více jak 20-ti letou tradicí na poli s výrobou kancelářské techniky. Vysoká spolehlivost, vybavenost, ale i nízké provozní náklady, řadí tyto produkty mezi ty nejlepší na trhu. V některých ohledech nemají prakticky konkurenci.

Mezi široké portfolio výrobků BROTHER patří:

  • Multifunčkní černobílé i barevné laserové tiskárny
  • Multifunčkní barevné inkoustové tiskárny
  • Černobílé i barevné laserové tiskárny
  • Popisovače štítků P-Touch Tiskárny štítků QL

Především multifunkční laserová zařízení nemají, díky kvalitě a velkém množství funkcí, prakticky konkurenci. Rovněž je nutné vyzdvihnout jedinečnost popisovačů štítků P-Touch, jejichž flexibilita, užitná hodnota a široká škála spotřebního materiálu, dělá z těchto přístrojů absolutní špičku.

Pro bližší informace navštivte naše BROTHER Centrum na letišti, nebo internetové stránky www.brother.cz.

 
 
Proset proset-logo