Počítače

V této oblasti máme dlouholeté zkušenosti a dobře víme, jakých chyb se vyvarovat. Jednou z nich je určitě prodej neznačkových sestav. Nekompatibilita, poruchovost, hlučnost a především dlouhé reklamační lhůty jsou největšími nešvary takových počítačů. Naší prioritou je především spokojenost zákazníka a proto dodáváme pouze kvalitní a značkové počítačové sestavy. Mezi ty patří určitě značkové počítače TRILINE a DELL. Obojí poskytuje špičkovou kvalitu s vynikající a rychlou servisní podporou. Záruční opravy do druhého dne, jsou pro nás již téměř samozřejmostí.

PC TRILINE

Naše společnost je autorizovaným obchodním i servisním partnerem pro počítače značky TRILINE. Tyto počítače jsou vyráběny v Ostravě, ve společnosti AT Compus s.r.o.. Vývoj a výroba všech počítačů jsou certifikovány na systém jakosti podle ČSN EN ISO 9001 a ISO 14001. Všechny počítače prochází sofistikovaným systémem výroby, který zahrnuje několikanásobnou kontrolu funkčnosti každé z částí počítače. Každý počítač Triline je 'originál' - postavený, otestovaný a nakonfigurovaný přesně podle požadavků konkrétního zákazníka. Můžete vybírat z široké palety voleb a kombinací. Všechna nabízená řešení prošla náročnými testy kompatibility, máte zaručenu 100% stabilitu a funkčnost pod zvoleným operačním systémem. Zvláštní důraz je kladen na tichost a chlazení celé sestavy. Vybírány jsou nejvhodnější prvky (zdroje, chladiče, ventilátory) s ohledem na dlouhodobý, bezporuchový provoz i v mírně ztížených podmínkách.

Mezi největší výhody těchto počítačů patří jejich záruka. Díky propracovanému systému záručních oprav Vám počítač opravíme ve velmi krátkém čase. V 90% případů do následujícího pracovního dne!

PC DELL

Značku DELL není třeba blíže představovat. Profesionální kvalita těchto produktů a především jejich servisní podpora je dnes známá a uznávaná po celém světě a nemá prakticky konkurenci.

Základem úspěchu je především tzv. „on-site“ záruční servis. Tato forma oprav je v základu poskytována na valnou většinu produktů DELL. V případě poruchy potom stačí pouze problém nahlásit a autorizovaný DELL specialista Vás nejpozději následující pracovní den navštíví a provede opravu.

Za příplatek je možno získat i rozšířené možnosti servisní podpory a to jak ve formě délky záruky, tak např. reakční doby (rychlost opravy).

Naše společnost dodává celé portfolio produktů zn. DELL, do kterého patří kromě běžných počítačů i servery, datová úložiště, notebooky, LCD monitory, projektory a další příslušenství.

 
 
Proset proset-logo