Servery

Nejmodernější technologie, špičkové značky, dlouholeté zkušenosti a proškolení specialisté…… to je záruka kvality a spolehlivosti našich řešení. Dodáváme severy od nejjednodušších, pro velmi malé firmy, po velká řešení, založená na virtualizačních technologiích, datových úložištích, složitých databázových systémech apod.

Při dodávkách serverů velmi dbáme na kvalitě, proto spolupracujeme pouze s osvědčenými výrobci a technologiemi. V hardware mezi ně patří především DELL a FUJITSU, v software např. Microsoft, VMWare, Symantec, atd.

Servery DELL

Značku DELL není třeba blíže představovat. Profesionální kvalita těchto produktů a především jejich servisní podpora je dnes známá a uznávaná po celém světě a nemá prakticky konkurenci.

Základem úspěchu je především tzv. „on-sitezáruční servis. Tato forma oprav je v základu poskytována na valnou většinu produktů DELL. V případě poruchy potom stačí pouze problém nahlásit a autorizovaný DELL specialista Vás nejpozději následující pracovní den navštíví a provede opravu.

Za příplatek je možno získat i rozšířené možnosti servisní podpory a to jak ve formě délky záruky, tak např. reakční doby (rychlost opravy).

Servery DELL patří dnes mezi absolutní špičku na trhu, čehož jsme si velmi dobře vědomi. Většinu dodávek serverů tedy pokrýváme právě touto značkou.

Servery FUJITSU

Další, velmi kvalitní značka serverů s vysokou spolehlivostí a servisní podporou. Nespornou výhodou těchto serverů je např. tzv. „doživotní“ záruka. Jedná se o prodloužení záruky na „netočivé“ komponenty na 5 let po ukončení výroby daného modelu serveru.

 
 
Proset proset-logo